Partnerystės programa

Kas yra partnerystės programa?


Bitmine.lt siūlo galimybę tapti partneriais ir užsidirbti! Jums tereikia susikurti vartotoją Bitmine.lt sistemoje ir kviesti draugus, pažįstamus ar kitus žmones, kurie domisi kriptovaliutų kasimu. Nuo kiekvieno jų užsakymo Jūs gausite 4% piniginę grąžą, kuri bus išmokama kiekvieno mėnesio 15 dieną, Bitcoin kriptovaliuta. Taip pat surinktą bonusą galima panaudoti užsisakant mūsų paslaugas. Gautoms premijoms jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi , taigi kiek bonuso surinksite, tiek ir gausite!

Kaip pradėti?


Užsiregistruoti mūsų klientų valdyme. Prisijungę pasirinkite 'Partnerystės programa' skiltį, kurioje rasite unikalią nuorodą, kuria galėsite dalintis ir kviesti kitus apsilankyti ir užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas.

Programos sąlygos


Nesilaikant išvardytų sąlygų arba atliekant draudžiamus veiksmus, Bitmine.lt administracija pasilieka teisę anuliuoti sukauptą vartotojo bonusą. Administracija taip pat pasilieka teisę bet kada keisti partnerystės programos sąlygas.

  • Bet kokių programų naudojimas siekiant dirbtinai užskaityti bonusus yra draudžiamas;
  • Bonusas yra išmokamas kiekvieno mėnesio 15 dieną už praėjusį mėnesį, pasirinktu būdu: Bitcoin kriptovaliuta arba nuolaida, lygia surinktam bonusui užsisakant paslaugas;
  • Draudžiama kviesti narius užsisakyti mūsų paslaugas nesuteikiant informacijos, kokias paslaugas mes teikiame;
  • Bonusas gali būti išmokamas tik tuo atveju, jeigu bendrai per visą laikotarpį vartotojas yra surinkęs bent 3 rekomendacijas su apmokėtais užsakymais;
  • Jeigu vartotojo pakviestas asmuo atšaukia apmokėtą užsakymą, bonusas už tą užsakymą yra anuliuojamas ir negrąžinamas;